Medicus

SPÓŁDZIELNIA PRACY
LEKARZY SPECJALISTÓW
INFORMACJA: (91) 434 73 06
Medicus Facebook Medicus Google Plus
tlo strony

O NAS

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Medicus jest jedną z największych i najdłużej działających prywatnych placówek medycznych w Szczecinie. Zapewniamy Pacjentom kompleksową, wielospecjalistyczną opiekę medyczną, posiadamy własne laboratorium, gabinety stomatologiczne a także realizujemy badania z zakresu medycyny pracy.

Nasza siedziba mieści się w samym centrum Szczecina. Budynek przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Wszystkie posiadane przez nas gabinety są klimatyzowane.

W Spółdzielni porad udziela ponad 150 lekarzy medycyny i stomatologii. Posiadamy nowoczesne, doskonale wyposażone gabinety i pracownie diagnostyczne w tym laboratorium, pracownie USG i EKG, gastroskopii, kolonoskopii oraz badań psychologicznych, a także nowoczesne urządzenie do diagnostyki oka OCT. W pracowni RTG (mającej certyfikat jakości ISO) wykonywane są między innymi zdjęcia zębów w technologi cyfrowej (radiowizjografia).

Wykonujemy zabiegi chirurgiczne jednego dnia, w tym operacje przepukliny, stulejki a także zabiegi laserowe i kriochirurgiczne.

Zapewniamy Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną poprzez leczenie zębów, zabiegi piaskowania i wybielania zębów, chirurgię stomatologiczną, po protetykę i implanty – zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, a także narkozie.

Usługi świadczymy zarówno dla Pacjentów indywidualnych i biznesowych. Wykonujemy badania z zakresu medycyny pracy dla firm (wydajemy świadectwa dla marynarzy, pozwolenia na broń). Obsługujemy klientów posiadających abonamenty wykupione w swoich zakładach pracy.

W naszej placówce, dokumentacja medyczna prowadzona i archiwizowana jest w postaci cyfrowej.

Rejestracja do lekarzy z wyprzedzeniem (maksymalnie tygodniowym) jest możliwa po dokonaniu opłaty w rejestracji na II lub III piętrze.

Zapraszamy do korzystania z usług SPLS Medicus.

Wszelkie uwagi na temat funkcjonowania Spółdzielni Medicus mogą Państwo zagłaszać za pośrednictwem formularza:

.
.
REJESTRACJA
Informacja i rejestracja ogólna
91 434 73 06
Rejestracja stomatologiczna
91 433 99 80
91 484 65 66
91 484 65 67
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - piątek: 7:30 - 19:00
Sobota: 8:30 - 13:00
Lekarze przyjmują w godzinach:
8:30 - 19:00 poniedziałek - piątek
9:00 - 13:00 sobota
8:30 - 13:00 sobota (stomatologia)
LOKALIZACJA
Plac Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin
Świadczymy usługi medyczne dla pacjentów firm:

Luxmed
Allianz
Medicover
Enelmed
Ogólnopolskie Centrum Medyczne