Menu

GODZINY PRZYJĘĆ

lekarze przyjmujący w tym dniu
.
MAGDALENA ADAMSKA
lek.med.
ALERGOLOGIA
PULMONOLOGIA (PORADNIA CHORÓB PŁUC)
SPIROMETRIA
13:00 - 14:30
JAROSŁAW AGAPOW
lek.med.
CHIRURGIA-PROKTOLOGIA
CHIRURGIA
08:30 - 14:00
EWA ALEKSANDRZAK-ŁUKOWSKA
lek.med.
NEUROLOGIA09:00 - 13:15
MAGDALENA BĄK
lek. stom.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
14:00 - 19:00
ADRIAN BARCZYSZYN
lekarz
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG TARCZYCY
16:15 - 19:00
RENATA BISKUPSKA
lek. stom.
STOMATOLOGIA - PERIODONTOLOGIA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
PROTETYKA
13:00 - 19:00
MAŁGORZATA CZAJKOWSKA
dr n.med.
INTERNA10:00 - 14:00
GRAŻYNA DUDARENKO
lekarz
USG DLA DZIECI
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
15:00 - 16:00
ELŻBIETA DUMA
lek. stom.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
14:00 - 19:00
GRAŻYNA DURSKA
dr n.med.
PEDIATRIA
TESTY ALERGOLOGICZNE
PULMONOLOGIA DZIECIĘCA
SPIROMETRIA
ALERGOLOGIA
ALERGOLOGIA DZIECIĘCA
12:00 - 15:00
EDYTA DZIĘCIOŁOWSKA-BARAN
dr n.med.
LARYNGOLOGIA
OTOLARYNGOLOGIA
15:30 - 19:00
HANNA GAJLEWICZ-JANY
lekarz
MEDYCYNA PRACY
MEDYCYNA PODRÓŻY
INTERNA
10:00 - 14:00
JOLANTA GAŁCZYŃSKA
lek. stom.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
14:00 - 19:00
MARIA GAŁDYŃSKA
lekarz
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG TARCZYCY
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
11:00 - 13:00
ZOFIA GRONOWSKA
dr n.med.
EKG WYSIŁKOWE14:00 - 16:30
MARIAN GRZELA
dr n.med.
ORTOPEDIA08:30 - 13:30
MAŁGORZATA HEBEL
lekarz
PULMONOLOGIA (PORADNIA CHORÓB PŁUC)
SPIROMETRIA
15:30 - 17:00
BOGUSŁAWA KOSIARZ
mgr
PSYCHOTERAPIA17:00 - 19:00
KAZIMIERZ KOWALSKI
dr n.med.
KTG - ZAPIS TĘTNA PŁODU I CZYNNOŚCI SKURCZOWEJ MACICY
ZABIEGI GINEKOLOGICZNE W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM I OGÓLNYM
CYTOLOGIA
LABIOPLASTYKA-OPERACJA PLASTYCZNA WARG SROMOWYCH
GINEKOLOGIA
14:30 - 15:45
KAZIMIERZ KOWALSKI
dr n.med.
USG GINEKOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
USG CIĄŻOWE (W TYM 3D/4D)
ZABIEGI GINEKOLOGICZNE W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM I OGÓLNYM
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG GINEKOLOGICZNE
16:00 - 19:00
ANITA KRYSTOWSKA
lek. dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
PROTETYKA
08:30 - 14:00
RENATA KUCIAK
lek. stom.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA08:30 - 14:00
MIROSŁAWA KURDZIELEWICZ
dr n.med.
GINEKOLOGIA
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
16:00 - 19:00
STANISŁAW LASZCZYŃSKI
lekarz
USG SERCA (ECHO SERCA)10:00 - 13:00
TOMASZ LIGOCKI
lek. stom.
STOMATOLOGIA-CHIRURGIA08:30 - 15:00
JANUSZ LISIŃSKI
lekarz
USG PRZEZREKTALNE PROSTATY
USG UROLOGICZNE (NEREK,PĘCHERZA)
UROLOGIA
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
15:00 - 19:00
MARCIN MACHAJ
lek.med.
ENDOKRYNOLOGIA09:00 - 14:30
ANNA MACHALIŃSKA
prof.dr hab.n.med.
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OKULISTYKA
16:00 - 19:00
ANNA MARCINKIEWICZ
dr n.med.
PEDIATRIA09:15 - 11:45
LUCYNA MICKIEWICZ
dr n.med.
LARYNGOLOGIA
OTOLARYNGOLOGIA
08:30 - 12:00
AGNIESZKA NOWAK
lekarz
USG GINEKOLOGICZNE
USG GINEKOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
09:00 - 13:00
AGNIESZKA NOWAK
lekarz
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
CYTOLOGIA
GINEKOLOGIA
09:00 - 13:01
ZOFIA NOWAK-SZOSTEK
lekarz
CYTOLOGIA
GINEKOLOGIA
08:30 - 14:45
BOGNA OMACHEL-ŚWIĄTNICKA
lekarz
RTG - OPISY ZDJĘĆ (ZDJĘCIA WYKONUJEMY W GODZINACH PRACY PLACÓWKI)14:00 - 18:00
STANISŁAW PARADOWSKI
lekarz
CHIRURGIA
CHIRURGIA DZIECIĘCA
14:00 - 16:00
DOROTA PILECKA
lekarz
KOLONOSKOPIA
GASTROLOGIA
GASTROSKOPIA
10:00 - 14:00
ŁUKASZ POLANOWSKI
dr n.med.
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG DLA DZIECI
USG TARCZYCY
13:15 - 15:45
GRAŻYNA PSUT-MUSZYŃSKA
lekarz
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG TARCZYCY
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
08:30 - 10:30
NELLY PŁOŃSKA-ZIELIŃSKA
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA17:15 - 19:00
DOROTA ROMAN
lekarz
INTERNA
MEDYCYNA PRACY
11:00 - 14:00
DOROTA ROMAN
lekarz
INTERNA
MEDYCYNA PRACY
16:00 - 18:00
JOANNA RÓŻAŃSKA
dr n.med.
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG TARCZYCY
USG DLA DZIECI
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG TRANSREKTALNE
USG SUTKÓW (PIERSI)
11:00 - 13:00
AGNIESZKA RUTECKA-DĘBNIAK
dr n.med.
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
11:15 - 14:45
ANDRZEJ STANDZIAK
lek.med.
LARYNGOLOGIA
OTOLARYNGOLOGIA
12:30 - 15:00
ANNA STAŃKOWSKA-CHOMICZ
dr n.med.
NEUROLOGIA16:45 - 18:45
RYSZARD STROJNY
lek. stom.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
08:30 - 14:00
RYSZARD STROJNY
lek. stom.
STOMATOLOGIA-CHIRURGIA15:00 - 19:00
MARIUSZ SZCZEPANIEC
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA08:30 - 14:30
AGNIESZKA SZCZERKOWSKA
lek.med.
USG TARCZYCY08:20 - 10:50
AGNIESZKA SZCZERKOWSKA
lek.med.
ENDOKRYNOLOGIA10:50 - 13:30
PAWEŁ SZCZERKOWSKI
dr n.med.
GASTROSKOPIA
KOLONOSKOPIA
GASTROLOGIA
15:30 - 19:00
MARCIN SZEMITKO
lekarz
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG MIĘŚNI
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG TARCZYCY
USG DLA DZIECI
09:00 - 14:30
JAROSŁAW SZOŁOMICKI
dr n.med.
CHIRURGIA16:30 - 19:00
HALINA SZUMIŁOWICZ
dr n.med.
CHIRURGIA NACZYNIOWA - ANGIOLOGIA15:30 - 18:00
HENRYK TEODORCZYK
lekarz
RTG - OPISY ZDJĘĆ (ZDJĘCIA WYKONUJEMY W GODZINACH PRACY PLACÓWKI)07:30 - 14:00
EWA TOMALA
dr n.med.
OKULISTYKA
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
08:30 - 10:30
ALICJA TRELIŃSKA-ZALEWSKA
lekarz
ORTOPEDIA17:15 - 19:00
KATARZYNA TUREK-URASIŃSKA
dr n.med.
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA15:00 - 17:00
KRYSTYNA UMIASTOWSKA-JĘDRZEJCZAK
lekarz
KARDIOLOGIA09:15 - 11:30
ELŻBIETA WACIĘGA-PUDŁO
lekarz
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
15:00 - 19:00
IZABELA WIECZORKIEWICZ
mgr
PSYCHOLOGIA
PSYCHOTESTY W MEDICUSIE
15:00 - 17:00
MAREK WÓDECKI
dr n.med.
USG DROBNE STAWY REUMATOLOGICZNE
INTERNA
REUMATOLOGIA
09:00 - 12:30
JERZY ZIĄBER
lekarz
CHIRURGIA-PROKTOLOGIA
REKTOSKOPIA
16:00 - 18:00
DOROTA ZIELIŃSKA
dr n.med.
GINEKOLOGIA
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
CYTOLOGIA
15:00 - 19:00
ANGELIKA ZIĘTEK-CZESZAK
dr n.med.
ORTOPEDIA14:30 - 16:30
.
.
REJESTRACJA
Informacja i rejestracja ogólna
(91) 434 73 06 (91) 434 73 06
Rejestracja stomatologiczna
(91) 433 99 80 (91) 433 99 80
(91) 484 65 66 (91) 484 65 66
(91) 484 65 67 (91) 484 65 67
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - piątek: 7:30 - 19:00
Sobota: 8:30 - 13:00
Lekarze przyjmują w godzinach:
8:30 - 19:00 poniedziałek - piątek
9:00 - 13:00 sobota
8:30 - 13:00 sobota (stomatologia)
LOKALIZACJA
Plac Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin
Świadczymy usługi medyczne dla pacjentów firm:

Luxmed
Allianz
Medicover
Enelmed
Ogólnopolskie Centrum Medyczne