Menu

GODZINY PRZYJĘĆ

lekarze przyjmujący w tym dniu
.
JAROSŁAW AGAPOW
lekarz
USG TRANSREKTALNE
CHIRURGIA
CHIRURGIA-PROKTOLOGIA
08:30 - 14:00
EWA ALEKSANDRZAK-ŁUKOWSKA
lekarz
NEUROLOGIA08:30 - 10:30
MAGDALENA BĄK
lek.dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
13:30 - 19:00
RENATA BISKUPSKA
lek. dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA - PERIODONTOLOGIA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
08:30 - 14:00
MAŁGORZATA CZAJKOWSKA
dr n.med.
INTERNA09:00 - 13:00
ALICJA DEMIDOWICZ
lekarz
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG TARCZYCY
16:15 - 19:00
BARBARA DOROSZ-MROCZKOWSKA
lekarz
INTERNA
MEDYCYNA PRACY
10:00 - 13:00
IRENEUSZ DZIUBA
dr n.med.
BIOPSJA ASPIRACYJNA CIENKOIGŁOWA18:00 - 18:45
DOROTA FILIPIAK
dr n.med.
OKULISTYKA
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
12:00 - 15:00
MAŁGORZATA GIBASZEK
lek.dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA08:30 - 13:30
PIOTR GOŚCINIAK
dr n.med.
USG SERCA (ECHO SERCA)
KARDIOLOGIA
15:30 - 18:30
ELŻBIETA GOŁUBIŃSKA-SZEMITKO
lekarz
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG DLA DZIECI
USG TARCZYCY
USG MIĘŚNI
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
12:00 - 14:15
ANDRZEJ GOŁUBIŃSKI
dr n.med.
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG PRZEZREKTALNE PROSTATY
USG UROLOGICZNE (NEREK,PĘCHERZA)
UROLOGIA
14:00 - 17:00
ZOFIA GRONOWSKA
dr n.med.
EKG WYSIŁKOWE14:00 - 16:00
MARIAN GRZELA
dr n.med.
ORTOPEDIA08:30 - 13:00
ELŻBIETA HAMPEL-OSIPOWICZ
dr n.med.
PEDIATRIA
PEDIATRA - HEMATOLOG
HEMATOLOGIA
14:00 - 16:00
DANUTA JASTRZĘBSKA-MAŁEK
lekarz
PEDIATRIA10:00 - 12:00
EWA KOCHANOWICZ
lekarz
INTERNA12:00 - 19:00
HANNA KORDAS-LIGOWSKA
lekarz
PSYCHIATRIA13:00 - 19:00
ROMANA KOSIK-WARZYŃSKA
lekarz
GASTROLOGIA
GASTROSKOPIA
KOLONOSKOPIA
15:00 - 19:00
ALEKSANDRA KOSTYRKA
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA15:30 - 19:00
MAŁGORZATA KOT
lekarz
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG TARCZYCY
13:30 - 16:00
MARIA KOWALSKA-DANILKIEWICZ
lekarz
MEDYCYNA PRACY12:30 - 14:30
KAZIMIERZ KOWALSKI
dr n.med.
CYTOLOGIA
USG GINEKOLOGICZNE
ZABIEGI GINEKOLOGICZNE W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM I OGÓLNYM
GINEKOLOGIA
KTG - ZAPIS TĘTNA PŁODU I CZYNNOŚCI SKURCZOWEJ MACICY
LABIOPLASTYKA-OPERACJA PLASTYCZNA WARG SROMOWYCH
USG CIĄŻOWE (W TYM 3D/4D)
USG GINEKOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
USG SUTKÓW (PIERSI)
ZABIEGI GINEKOLOGICZNE W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM I OGÓLNYM
09:00 - 13:00
ANITA KRYSTOWSKA
lek. dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
13:00 - 19:00
RENATA KUCIAK
lek.dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA08:30 - 14:00
ANNA KUPCZYŃSKA
lekarz
NEUROLOGIA12:15 - 13:30
STANISŁAW LASZCZYŃSKI
lekarz
USG SERCA (ECHO SERCA)10:00 - 13:00
TOMASZ LIGOCKI
lek. dent.
STOMATOLOGIA-CHIRURGIA08:30 - 15:00
MARCIN MACHAJ
lekarz
ENDOKRYNOLOGIA15:30 - 17:30
JUSTYNA MARZĘCKA
dr n.med.
TESTY ALERGOLOGICZNE
ALERGOLOGIA
INTERNA
SPIROMETRIA
15:00 - 18:00
LIDIA NIEWIADOMSKA
lekarz
CYTOLOGIA
GINEKOLOGIA
15:00 - 17:00
BARBARA NOWACKA
dr n.med.
OKULISTYKA08:00 - 14:00
AGNIESZKA NOWAK
lekarz
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
CYTOLOGIA
GINEKOLOGIA
12:00 - 14:40
AGNIESZKA NOWAK
lekarz
USG GINEKOLOGICZNE
USG GINEKOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
14:40 - 16:00
ANNA OLESIEWICZ
lek.dent
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
08:30 - 13:30
BOGNA OMACHEL-ŚWIĄTNICKA
lekarz
RTG - OPISY ZDJĘĆ (ZDJĘCIA WYKONUJEMY W GODZINACH PRACY PLACÓWKI)07:30 - 14:00
BEATA OSTROWSKA
lek. dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
08:30 - 13:00
STANISŁAW PARADOWSKI
lekarz
CHIRURGIA
CHIRURGIA DZIECIĘCA
14:00 - 16:00
ŁUKASZ POLANOWSKI
dr n.med.
USG TARCZYCY
USG DLA DZIECI
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
14:30 - 16:30
VIOLETTA POSIO
dr n.med.
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG TARCZYCY
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG DLA DZIECI
14:30 - 18:00
ELŻBIETA POWIERŻA-ANDERS
lekarz
PSYCHIATRIA15:00 - 19:00
MICHAŁ PUSZYŃSKI
dr n.med.
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
UROLOGIA
17:30 - 19:00
DANUTA PŁOCHARSKA
lekarz
INTERNA
MEDYCYNA PRACY
15:30 - 18:00
NELLY PŁOŃSKA-ZIELIŃSKA
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA09:00 - 10:15
AGNIESZKA RUTECKA-DĘBNIAK
dr n.med.
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
08:20 - 11:45
KRZYSZTOF SCHMEIDL
lek.dent
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
PROTETYKA
STOMATOLOGIA - PERIODONTOLOGIA
15:00 - 19:00
OLIMPIA SIPAK-SZMIGIEL
dr hab.n.med
CYTOLOGIA
GINEKOLOGIA
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
USG GINEKOLOGICZNE
09:00 - 12:00
OLIMPIA SIPAK-SZMIGIEL
dr hab.n.med
CYTOLOGIA
GINEKOLOGIA
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
12:00 - 14:00
ANDRZEJ STANDZIAK
lekarz
LARYNGOLOGIA
OTOLARYNGOLOGIA
08:30 - 15:45
RYSZARD STROJNY
lek. dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
14:00 - 15:30
RYSZARD STROJNY
lek. dent.
STOMATOLOGIA-CHIRURGIA15:30 - 19:00
MARIUSZ SZCZEPANIEC
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA10:30 - 15:00
AGNIESZKA SZCZERKOWSKA
lekarz
ENDOKRYNOLOGIA08:20 - 10:50
AGNIESZKA SZCZERKOWSKA
lekarz
USG TARCZYCY10:50 - 13:30
PAWEŁ SZCZERKOWSKI
dr n.med.
GASTROLOGIA
GASTROSKOPIA
KOLONOSKOPIA
08:15 - 13:00
MARCIN SZEMITKO
lekarz
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG TARCZYCY
USG DLA DZIECI
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG MIĘŚNI
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
09:00 - 11:45
JAROSŁAW SZOŁOMICKI
dr n.med.
CHIRURGIA16:30 - 19:00
CEZARA SZPILEWSKA-KOWALCZYK
lekarz
LARYNGOLOGIA
OTOLARYNGOLOGIA
16:00 - 19:00
HENRYK TEODORCZYK
lekarz
RTG - OPISY ZDJĘĆ (ZDJĘCIA WYKONUJEMY W GODZINACH PRACY PLACÓWKI)14:00 - 19:00
EWA TOMALA
dr n.med.
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
08:30 - 15:30
HALINA TRAWIŃSKA-DYRDAŁ
lekarz
MEDYCYNA PRACY
DIABETOLOGIA
INTERNA
08:00 - 15:00
ALICJA TRELIŃSKA-ZALEWSKA
lekarz
ORTOPEDIA17:15 - 19:00
BEATA TROJNACKA
dr n.med.
CHIRURGIA NACZYNIOWA - ANGIOLOGIA15:00 - 18:00
KRYSTYNA UMIASTOWSKA-JĘDRZEJCZAK
lekarz
KARDIOLOGIA10:00 - 14:00
EWA URBAŃSKA
lek.dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA15:30 - 19:00
IZABELA WIECZORKIEWICZ
mgr
PSYCHOLOGIA
PSYCHOTESTY W MEDICUSIE
09:00 - 15:00
GRAŻYNA WILK
prof. dr hab. n. med
USG TARCZYCY
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
08:30 - 10:30
MAREK WÓDECKI
dr n.med.
REUMATOLOGIA
USG DROBNE STAWY REUMATOLOGICZNE
INTERNA
08:30 - 11:30
EDYTA ZGRYCH-PĘSKA
lek.dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
13:30 - 19:00
JERZY ZIĄBER
lekarz
CHIRURGIA
CHIRURGIA-PROKTOLOGIA
REKTOSKOPIA
14:00 - 16:00
DOROTA ZIELIŃSKA
dr n.med.
GINEKOLOGIA
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
CYTOLOGIA
15:00 - 19:00
ANGELIKA ZIĘTEK-CZESZAK
dr n.med.
ORTOPEDIA14:50 - 16:20
.
.
REJESTRACJA
Informacja i rejestracja ogólna
(91) 434 73 06 (91) 434 73 06
Rejestracja stomatologiczna
(91) 433 99 80 (91) 433 99 80
(91) 484 65 66 (91) 484 65 66
(91) 484 65 67 (91) 484 65 67
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - piątek: 7:30 - 19:00
Sobota: 8:30 - 13:00
Lekarze przyjmują w godzinach:
8:30 - 19:00 poniedziałek - piątek
9:00 - 13:00 sobota
8:30 - 13:00 sobota (stomatologia)
LOKALIZACJA
Plac Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin
Świadczymy usługi medyczne dla pacjentów firm:

Luxmed
Allianz
Medicover
Enelmed
Ogólnopolskie Centrum Medyczne