Menu
Informujemy, że wyniki laboratoryjne online są dostępne przez okres 3 miesięcy od momentu wykonania badania. OK

GODZINY PRZYJĘĆ

lekarze przyjmujący w tym dniu
.
MAGDALENA BĄK
lek.dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
08:30 - 14:00
KATARZYNA BOJANOWSKA
lekarz
MEDYCYNA PRACY16:30 - 19:00
RYSZARD BRZEŹNIAK
dr n.med.
HIPERTENSJOLOGIA - NADCIŚNIENIE TĘTNICZE
INTERNA
08:00 - 12:00
MAŁGORZATA CZAJKOWSKA
dr n.med.
INTERNA09:00 - 12:00
ANDRZEJ DOMAŃSKI
dr n.med.
CHIRURGIA08:30 - 14:00
BOŻENA DRĄCZAK-SPYCHAŁA
mgr
PSYCHOLOGIA
PSYCHOTERAPIA
13:30 - 15:00
EDYTA DZIĘCIOŁOWSKA-BARAN
dr n.med.
OTOLARYNGOLOGIA
LARYNGOLOGIA
16:15 - 18:00
DOROTA FILIPIAK
dr n.med.
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
09:00 - 13:15
MAŁGORZATA FILIPOWICZ
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA09:00 - 11:00
MAŁGORZATA FILIPOWICZ
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA17:15 - 19:00
EWA FISZER-PIOSIK
lekarz
PSYCHIATRIA16:30 - 19:00
JOLANTA GAŁCZYŃSKA
lek. dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
PROTETYKA
08:30 - 13:00
MAŁGORZATA GIBASZEK
lek.dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA14:00 - 19:00
ROBERT GOLONKA
lekarz
INTERNA17:00 - 19:00
ANDRZEJ GOŁUBIŃSKI
dr n.med.
USG PRZEZREKTALNE PROSTATY
UROLOGIA
USG UROLOGICZNE (NEREK,PĘCHERZA)
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
15:00 - 18:30
ANNA GRELA
MGR
DIETETYK15:30 - 17:30
MIROSŁAW JARCZYŃSKI
lekarz
GINEKOLOGIA
CYTOLOGIA
15:00 - 17:00
MIROSŁAW JARCZYŃSKI
lekarz
USG GINEKOLOGICZNE17:00 - 18:30
ALEKSANDRA JAROSIEWICZ
lekarz
INTERNA11:15 - 14:30
HALINA JAROSZEWICZ-HEIGELMANN
dr n.med.
GASTROSKOPIA
GASTROLOGIA
08:30 - 12:30
DANUTA JASTRZĘBSKA-MAŁEK
lekarz
PEDIATRIA09:00 - 11:00
MIŁOSZ KAWA
dr hab.n.med.
USG TARCZYCY
USG MIĘŚNI
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
09:00 - 17:20
IWONA KAŁUŻNA-CIECIÓRA
lekarz
INTERNA
DIABETOLOGIA
15:30 - 19:00
BEATA KONARSKA
lekarz
LARYNGOLOGIA
OTOLARYNGOLOGIA
09:30 - 12:30
ALEKSANDRA KOSTYRKA
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA13:45 - 15:15
KAZIMIERZ KOWALSKI
dr n.med.
GINEKOLOGIA
USG GINEKOLOGICZNE
ZABIEGI GINEKOLOGICZNE W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM I OGÓLNYM
USG CIĄŻOWE (W TYM 3D/4D)
KTG - ZAPIS TĘTNA PŁODU I CZYNNOŚCI SKURCZOWEJ MACICY
CYTOLOGIA
LABIOPLASTYKA-OPERACJA PLASTYCZNA WARG SROMOWYCH
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG GINEKOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
08:30 - 14:30
ANITA KRYSTOWSKA
lek. dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
13:30 - 19:00
TOMASZ KUBACKI
lekarz
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
08:00 - 10:15
RENATA KUCIAK
lek.dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA13:00 - 19:00
ANNA KUPCZYŃSKA
lekarz
NEUROLOGIA13:00 - 16:00
MIROSŁAWA KURDZIELEWICZ
dr n.med.
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
GINEKOLOGIA
08:30 - 11:00
TOMASZ LIGOCKI
lek. dent.
STOMATOLOGIA-CHIRURGIA08:30 - 15:00
DANUTA LULKA
dr n.med.
USG SERCA U DZIECI
KARDIOLOGIA DZIECIĘCA
17:00 - 19:00
ZYGMUNT MACHAJ
lekarz
KARDIOLOGIA14:30 - 18:00
DANIEL MASŁOWSKI
mgr
PSYCHOTERAPIA
PSYCHOLOGIA
15:30 - 18:30
MAGDALENA MICOR
dr n.med.
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
15:00 - 19:00
DANUTA MIKULSKA
dr n.med.
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA11:30 - 13:30
AGNIESZKA MORDASEWICZ
lekarz
PSYCHIATRIA10:00 - 14:00
ZYGMUNT NIEDŹWIEDŹ
dr n.med.
CHIRURGIA
CHIRURGIA RĘKI
08:30 - 13:00
ZYGMUNT NIEDŹWIEDŹ
dr n.med.
CHIRURGIA16:15 - 19:00
AGNIESZKA NOWAK
lekarz
GINEKOLOGIA
USG GINEKOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
CYTOLOGIA
USG GINEKOLOGICZNE
11:30 - 14:30
BOGNA OMACHEL-ŚWIĄTNICKA
lekarz
RTG - OPISY ZDJĘĆ (ZDJĘCIA WYKONUJEMY W GODZINACH PRACY PLACÓWKI)14:00 - 18:00
STANISŁAW PARADOWSKI
lekarz
CHIRURGIA DZIECIĘCA
CHIRURGIA
14:00 - 16:00
ŁUKASZ POLANOWSKI
dr n.med.
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG MIĘŚNI
USG TARCZYCY
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG DLA DZIECI
14:30 - 17:00
NELLY PŁOŃSKA-ZIELIŃSKA
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA15:30 - 17:00
STANISŁAW RAĆ
lekarz
KARDIOLOGIA08:30 - 10:15
STANISŁAW RAĆ
lekarz
EKG WYSIŁKOWE
EKG HOLTER
11:00 - 12:00
KRZYSZTOF RATAJCZAK
lekarz
NEUROLOGIA DZIECIĘCA
PEDIATRIA
NEUROLOGIA
15:00 - 19:00
DOROTA ROMAN
lekarz
MEDYCYNA PRACY10:00 - 13:00
AGNIESZKA RUTECKA-DĘBNIAK
dr n.med.
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
10:30 - 14:30
OLIMPIA SIPAK-SZMIGIEL
dr hab.n.med
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
CYTOLOGIA
USG GINEKOLOGICZNE
GINEKOLOGIA
USG GINEKOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
16:00 - 19:00
DOMINIK ŚLIWIAK
lekarz
OKULISTYKA
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
15:00 - 19:00
ANDRZEJ STANDZIAK
lekarz
LARYNGOLOGIA
OTOLARYNGOLOGIA
13:00 - 15:00
RYSZARD STROJNY
lek. dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
08:30 - 13:30
MARIUSZ SZCZEPANIEC
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA08:30 - 13:30
HENRYK TEODORCZYK
lekarz
RTG - OPISY ZDJĘĆ (ZDJĘCIA WYKONUJEMY W GODZINACH PRACY PLACÓWKI)07:30 - 14:00
ALICJA TRELIŃSKA-ZALEWSKA
lekarz
ORTOPEDIA17:15 - 19:00
BEATA TROJNACKA
dr n.med.
CHIRURGIA NACZYNIOWA - ANGIOLOGIA15:00 - 18:00
ELŻBIETA WACIĘGA-PUDŁO
lek. dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
14:00 - 19:00
IZABELA WIECZORKIEWICZ
mgr
PSYCHOLOGIA
PSYCHOTESTY W MEDICUSIE
PSYCHOTERAPIA
09:00 - 15:00
WIESŁAWA WOJCIECHOWSKA
dr n.med.
PULMONOLOGIA (PORADNIA CHORÓB PŁUC)
TESTY ALERGOLOGICZNE
ALERGOLOGIA
SPIROMETRIA
PULMONOLOGIA DZIECIĘCA
ALERGOLOGIA DZIECIĘCA
11:15 - 17:00
MARIA WYSOKIŃSKA
lekarz
MEDYCYNA PRACY09:00 - 14:00
EDYTA ZGRYCH-PĘSKA
lek.dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
PROTETYKA
12:00 - 19:00
ŁUKASZ ZWARZANY
lekarz
USG TARCZYCY
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
15:00 - 19:00
.
.
REJESTRACJA
Informacja i rejestracja ogólna
(91) 434 73 06 (91) 434 73 06
Rejestracja stomatologiczna
(91) 433 99 80 (91) 433 99 80
(91) 484 65 66 (91) 484 65 66
(91) 484 65 67 (91) 484 65 67
GODZINY PRACY
Lekarze i gabinety stomatologiczne:stom.
8:30-19:00 poniedziałek-piątekpon.-pt.
8:30-13:00 sobotasob.
Laboratorium:
7:30-18:00 poniedziałek-piątekpon.-pt.
8:30-12:30 sobotasob.
Pracownia rentgenowska:
8:00-18:30 poniedziałek-piątekpon.-pt.
8:30-13:00 sobotasob.
NASZA PLACÓWKA
Plac Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Czynna w godzinach:
7:30-19:00 poniedziałek-piątekpon.-pt.
8:30-13:00 sobotasob.
Świadczymy usługi medyczne dla pacjentów firm:

Luxmed
Allianz
Medicover
Enelmed
Compensa TU S.A.