Menu
Informujemy, że wyniki laboratoryjne online są dostępne przez okres 3 miesięcy od momentu wykonania badania. OK

GODZINY PRZYJĘĆ

lekarze przyjmujący w tym dniu
.
JAROSŁAW AGAPOW
lekarz
CHIRURGIA-PROKTOLOGIA
USG TRANSREKTALNE
CHIRURGIA
08:30 - 13:45
EWA ALEKSANDRZAK-ŁUKOWSKA
lekarz
NEUROLOGIA09:30 - 13:30
ZOFIA BIZEWSKA-LEWANDOWSKA
lekarz
DIABETOLOGIA
INTERNA
09:00 - 14:00
MAŁGORZATA CZAJKOWSKA
dr n.med.
INTERNA10:00 - 14:00
EWA DOMAL- KIEMPSKA
lekarz
USG SERCA (ECHO SERCA)09:00 - 12:00
DANUTA DRECHSLER
dr n.med.
KARDIOLOGIA12:00 - 13:30
DANUTA DRECHSLER
dr n.med.
USG SERCA (ECHO SERCA)13:30 - 15:15
GRAŻYNA DUDARENKO
lekarz
USG DLA DZIECI
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
14:00 - 17:00
ELŻBIETA DUMA
lek.dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
14:00 - 19:00
JOLANTA GAŁCZYŃSKA
lek. dent.
PROTETYKA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
14:00 - 19:00
MARIA GAŁDYŃSKA
lekarz
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG TARCZYCY
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
11:00 - 13:00
MAŁGORZATA GIBASZEK
lek.dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA08:30 - 13:00
PIOTR GOŚCINIAK
dr n.med.
KARDIOLOGIA
USG SERCA (ECHO SERCA)
15:30 - 18:30
ELŻBIETA GOŁUBIŃSKA-SZEMITKO
dr n.med.
USG TARCZYCY
USG DLA DZIECI
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG MIĘŚNI
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
11:00 - 14:00
ZOFIA GRONOWSKA
dr n.med.
EKG WYSIŁKOWE14:00 - 16:00
ELŻBIETA HAMPEL-OSIPOWICZ
dr n.med.
HEMATOLOGIA
PEDIATRIA
PEDIATRA - HEMATOLOG
14:00 - 16:00
HALINA JAROSZEWICZ-HEIGELMANN
dr n.med.
GASTROLOGIA
GASTROSKOPIA
14:30 - 18:30
BOGUSŁAWA KOSIARZ
mgr
PSYCHOTERAPIA15:00 - 19:00
KAZIMIERZ KOWALSKI
dr n.med.
ZABIEGI GINEKOLOGICZNE W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM I OGÓLNYM
USG CIĄŻOWE (W TYM 3D/4D)
KTG - ZAPIS TĘTNA PŁODU I CZYNNOŚCI SKURCZOWEJ MACICY
CYTOLOGIA
LABIOPLASTYKA-OPERACJA PLASTYCZNA WARG SROMOWYCH
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG GINEKOLOGICZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
GINEKOLOGIA
USG GINEKOLOGICZNE
08:30 - 14:30
ANITA KRYSTOWSKA
lek. dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
PROTETYKA
08:30 - 14:00
RENATA KUCIAK
lek.dent.
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA08:30 - 14:00
MIROSŁAWA KURDZIELEWICZ
dr n.med.
GINEKOLOGIA DZIECIĘCA
GINEKOLOGIA
15:00 - 19:00
TOMASZ LIGOCKI
lek. dent.
STOMATOLOGIA-CHIRURGIA08:30 - 15:00
ANNA MACHALIŃSKA
prof.dr hab.n.med.
OKULISTYKA
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
16:00 - 19:00
MAGDALENA MICOR
dr n.med.
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
13:00 - 15:45
JOANNA NACHYŁA
lekarz
PSYCHIATRIA10:00 - 15:00
LIDIA NIEWIADOMSKA
lekarz
CYTOLOGIA
GINEKOLOGIA
11:00 - 13:00
BOGNA OMACHEL-ŚWIĄTNICKA
lekarz
RTG - OPISY ZDJĘĆ (ZDJĘCIA WYKONUJEMY W GODZINACH PRACY PLACÓWKI)14:00 - 19:00
ANNA PIEKARSKA
dr n.med.
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
16:00 - 18:00
DOROTA PILECKA
lekarz
KOLONOSKOPIA
GASTROLOGIA
GASTROSKOPIA
08:30 - 14:00
ŁUKASZ POLANOWSKI
dr n.med.
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG MIĘŚNI
USG TARCZYCY
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG DLA DZIECI
13:15 - 15:45
GRAŻYNA PSUT-MUSZYŃSKA
lekarz
USG TARCZYCY
USG SUTKÓW (PIERSI)
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
08:30 - 10:30
NELLY PŁOŃSKA-ZIELIŃSKA
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA15:45 - 18:30
DOROTA ROMAN
lekarz
MEDYCYNA PRACY10:00 - 14:00
AGNIESZKA RUTECKA-DĘBNIAK
dr n.med.
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
08:30 - 12:30
ANDRZEJ STANDZIAK
lekarz
OTOLARYNGOLOGIA
LARYNGOLOGIA
12:30 - 15:00
RYSZARD STROJNY
lek. dent.
STOMATOLOGIA-CHIRURGIA15:00 - 19:00
JACEK SZARAWAGA
lekarz
USG TARCZYCY
USG UROLOGICZNE (NEREK,PĘCHERZA)
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
16:00 - 19:00
MARIUSZ SZCZEPANIEC
lekarz
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA08:30 - 14:30
MARCIN SZEMITKO
dr n.med.
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG MIĘŚNI
USG TARCZYCY
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG STAWÓW, MIĘŚNI, KOŚCI
USG DLA DZIECI
09:00 - 15:00
JAROSŁAW SZOŁOMICKI
dr n.med.
CHIRURGIA-PROKTOLOGIA
CHIRURGIA
16:30 - 19:00
CEZARA SZPILEWSKA-KOWALCZYK
lekarz
LARYNGOLOGIA
OTOLARYNGOLOGIA
09:00 - 12:15
HALINA SZUMIŁOWICZ
dr n.med.
CHIRURGIA NACZYNIOWA - ANGIOLOGIA15:30 - 18:00
JACEK SZYCHLIŃSKI
lekarz
ORTOPEDIA08:30 - 14:30
MATEUSZ SZYMAŃSKI
lekarz
USG JĄDER I GRUCZOŁU PROSTATY
USG TARCZYCY
USG ŻYŁ I TĘTNIC DOPPLER
USG JAMY BRZUSZNEJ, WĘZŁÓW, TKANEK MIĘKKICH
16:00 - 19:00
HENRYK TEODORCZYK
lekarz
RTG - OPISY ZDJĘĆ (ZDJĘCIA WYKONUJEMY W GODZINACH PRACY PLACÓWKI)07:30 - 14:00
EWA TOMALA
dr n.med.
USG OKULISTYCZNE - GAŁKA OCZNA
OCT - OPTYCZNA TOMOGRAFIA OKA
OKULISTYKA
08:30 - 12:30
PAWEŁ TRACZEWSKI
dr n.med.
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA09:00 - 13:00
KATARZYNA TUREK-URASIŃSKA
dr n.med.
DERMATOLOGIA / WENEROLOGIA14:30 - 15:30
KRYSTYNA UMIASTOWSKA-JĘDRZEJCZAK
lekarz
KARDIOLOGIA09:15 - 11:30
IZABELA WIECZORKIEWICZ
mgr
PSYCHOTERAPIA
PSYCHOLOGIA
PSYCHOTESTY W MEDICUSIE
15:00 - 17:00
MAREK WÓDECKI
dr n.med.
USG DROBNE STAWY REUMATOLOGICZNE
INTERNA
REUMATOLOGIA
09:00 - 12:30
ANNA WOJCIECHOWSKA-SZOŁOMICKA
lekarz
OTOLARYNGOLOGIA
LARYNGOLOGIA
15:30 - 18:00
.
.
REJESTRACJA
Informacja i rejestracja ogólna
(91) 434 73 06 (91) 434 73 06
Rejestracja stomatologiczna
(91) 433 99 80 (91) 433 99 80
(91) 484 65 66 (91) 484 65 66
(91) 484 65 67 (91) 484 65 67
534 742 148 534 742 148
531 018 293 531 018 293
GODZINY PRACY
Lekarze i gabinety stomatologiczne:stom.
8:30-19:00 poniedziałek-piątekpon.-pt.
8:30-13:00 sobotasob.
Laboratorium:
7:30-18:00 poniedziałek-piątekpon.-pt.
8:30-12:30 sobotasob.
Pracownia rentgenowska:
8:00-18:30 poniedziałek-piątekpon.-pt.
8:30-13:00 sobotasob.
NASZA PLACÓWKA
Plac Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Czynna w godzinach:
7:30-19:00 poniedziałek-piątekpon.-pt.
8:30-13:00 sobotasob.
Świadczymy usługi medyczne dla pacjentów firm:

Luxmed
Allianz
Medicover
Enelmed
Compensa TU S.A.